Chciałbyś zatrudnić kogoś wyjątkowego?

Pełnego pasji i wiedzy?

 

Wszyscy wiemy, że ciężko o taką osobę. Dlatego więc szukaj firm pokroju pgconsulting.eu , które zajmą się tym za ciebie. Szukaj fachowców, którzy posiadają doświadczenie w szukaniu idealnych kandydatów na różnego rodzaju stanowiska pracy. Executive search wie jak sprawnie i skutecznie przeprowadzić poszczególne etapy rekrutacji w Krakowie.

 

Znajdź ludzi, których chelebem powszednim jest poszukiwanie pracowników na stanowiska pracy wymagające unikatowych kompetencji. Takie firmy wiedzą jak zweryfikować czy kandydat posiada pożądane kwalifikacje i cechy, stosując szereg testów i zadań kompetencji zawodowych. W Krakowie bardzo trudno odszukać dobrych pracowników.

 

Dlaczego zapotrzebowanie na specjalistów jest duże?

 

Executive search śląskie Świętokrzyskie
Ilość firm poszukujących 21 15
Ilość znalezionych specjalistów 33 22
Godziny otwarcia 8:00-15:00 9:00-16:00
Średnie zarobki 2 500,00 zł 2 200,00 zł

 

Zobacz ile zalet daje executive search. Dzięki temu jest duża szansa, że znajdziesz osoby, które będą spełniały twoje wymagania, a droga do rozwoju firmy z nimi będzie prosta. Executive search to strzał w dziesiątkę jeśli od dłuższego czasu poszukujesz nienagannych pracowników, którzy będą wizytówką twojej firmy. Executive search to usługa, którą powinieneś mieć.