Global Citizen jest międzynarodowym programem wolontariatów dla młodych osób, które są zainteresowane rozwojem osobistym oraz odkrywaniem nowych kultur. Program umożliwia wzięcie udziału w jednym z 3 projektów: Culture, Management lub World Issues.

Program wolontariatów dla ludzi zainteresowanych odkrywaniem i dzieleniem się kulturą swojego kraju. Jest on realizowany przez projekty skupiające się na edukacji kulturalnej, opiece nad dziećmi i budowaniu tolerancyjnych postaw. Wolontariusze biorą udział w programie Global Citizen, aby działać na rzecz zmiany lokalnego środowiska.

Nasz produkt odpowiada na problemy, z którymi zmaga się świat. Wolontariusz ma okazje zwiększyć nacisk na globalne problemy związane z HIV/AIDS, prawami człowieka, środowiskiem i ekologią. Realizując projekty o tej tematyce wolontariusz pracuje w międzykulturowym środowisku.

Wolontariat organizowany przez AIESEC skupiony na rozwijaniu umiejętności związanych z następującymi obszarami: marketing, zarządzanie oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów. Uczestnik wymiany może realizować swój wolontariat w Organizacjach Pozarządowych i innych placówkach, które współpracują z komitetem AIESEC goszczącym w danym kraju.

Latem wyjedź do:

 

Nie masz planów na wakacje?

Wyjedź za granicę i zrób coś ciekawego dla innych. Weź udział w interesujących projektach w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły lub przedszkola. To może być okazja do podszkolenia Twoich umiejętności językowych, współpracy w grupie i rozpoczęcia kariery zawodowej.

Jeśli znasz angielski na poziomie min. B2 i jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej wybierz interesującą Cię ofertę i aplikuj. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie, wtedy będziesz już na prostej drodze do przygody życia. W ramach programu którego gwarantujemy Ci:

  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w procesie aplikacji
  • Opiekę przez cały czas trwania wolontariatu
  • Odpowiednie przygotowanie i pomoc przy ustaleniu celu wolontariatu żeby wyjazd nie był zmarnowany.