CO MOŻESZ ZYSKAĆ?


Będąc uczestnikiem programu Global Talents dostaniesz możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy, którą nabyłeś podczas studiów. Zdobądź i rozwiń cenne umiejętności, które wyróżnią Cię i dadzą przewagę na wymagającym rynku pracy.

 • poznaj specyfikę pracy w środowisku międzynarodowym
 • buduj network na całym świecie
 • ucz się języków obcych w praktyce
 • podejmij nowe rozwijające Cię wyzwania
 • zanurz się w kulturze innych krajów
 • zbieraj wspomnienia i chwile na całe życie
 • zdobądź doświadczenie na rynku międzynarodowym

O CO CHODZI?


Global Talents to międzynarodowy program wymiany praktyk zawodowych prowadzony przez AIESEC na całym świecie. W ramach Global Talents możesz odbyć praktyki zarówno w lokalnych firmach, start upach jak i znanych korporacjach.Osoby biorące udział w programie mają szanse realizować praktykę za granicą w ramach 3 głównych obszarów:MARKETING


Jest programem praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w obszarze marketingu w działach:


 • Analizy rynku
 • Sprzedaży
 • Marketingu międzynarodowego
 • Zarządzania relacjami z klientem

Kraje do których możesz wyjechać to: Indie, Chiny, Turcja, Niemcy, USA, Rumunia, Węgry, Czechy, Litwa.

EDUCATION


Jest programem praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w zakresie edukacji oraz nauczania języków obcych. Na praktykach będziesz miał możliwość nauczania języka angielskiego w różnych grupach wiekowych. Praktyki edukacyjne odbywają się w przedszkolach, szkołach, na uczelniach, centrach językowych, oraz w firmach.


Kraje do których możesz wyjechać to: Kolumbia, Indie, Chiny, Turcja, Rosja, Czechy.

IT


Jest programem praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w dziedzinie IT. Podczas praktyk możesz pracować na różnych platformach korzystając z wielu nowoczesnych języków programowania, tworząc innowacyjne oprogramowanie na systemy mobilne, desktopowe lub rozwiązania webowe. Możesz również rozwijać się w zarządzaniu baz danych czy innych systemów informatycznych.


Kraje do których możesz wyjechać to: Niemcy, Finlandia, Dania, Norwegia.

JAK TO DZIAŁA?


#1. APLIKACJA ONLINE

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego Global Talents na stronie poniżej. Po jego wysłaniu w ciągu 3 dni skontaktuje się z Tobą członek AIESEC, aby zaprosić Cię na rozmowę.

 

#2. ROZMOWA Z CZŁONKIEM AIESEC

W trakcie rozmowy będziesz mógł dowiedzieć się więcej na temat AIESEC i programu Global Talents, ale również uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Członek AIESEC przedstawi Ci również proponowane oferty odpowiednie dla Twojego profilu, preferencji, oraz doświadczenia.

#3. SELEKCJA KANDYDATÓW PRZEZ FIRMĘ:

Po wybraniu interesującej Cie praktyki rozpocznie się proces rekrutacyjny przeprowadzony przez firmę.

 

#4. PRZYGOTOWANIE I WYJAZD NA PRAKTYKĘ:

Ostatnim etapem jest przygotowanie do samego wyjazdu, które obejmuje pakiet szkoleń organizowanych przez AIESEC, pomoc w procesach wizowych, oraz wszelkich formalnościach. Po odpowiednim przygotowaniu wyjeżdżasz na praktykę.

CZEGO POTRZEBUJESZ?


Zapewne zastanawiasz się, jakie są warunki uczestnictwa w programie praktyk zagranicznych Global Talents. Nie ma ich dużo. Zobacz sam czego potrzebujesz, żeby wyjechać na praktyki Global Talents.

 • status studenta lub absolwenta do 2 lat po studiach
 • wiek do 30 roku życia
 • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w przypadku praktyk edukacyjnych C1)
 • doświadczenie zawodowe min. 3-6 miesięcy

ZACZNIJ


Gautama Budda powiedział, że "Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku". Teraz również i Ty masz szansę zrobić swój pierwszy krok. Sprawdź możliwoci wyjazdu z AIESEC i aplikuj na wymarzoną praktykę.

 

Zarejestruj się w nazej bazie i zacznij przeglądać dostępne oferty już dzisiaj!.

Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Numer telefonu dla szybszgo kontaktu
Wybierz hasło *
Uniwersytet *
Oddział Lokalny

O NAS


AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.