Wielu osobom prawnik kojarzy się z osobą, która próbuje pogrążyć drugą stronę i zmieszać z błotem. Jednak profesjonalni prawnicy z kancelaria AZZ Kraków oferują znacznie więcej usług. Zwłaszcza w większych miastach jak Kraków korzystanie z pomocy prawnika jest dzisiaj na porządku dziennym. Ludzie zrozumieli, że przed sądem najważniejsza jest znajomość prawa, w przeciwnym przypadku można użyć argumentów, które nas samych pogrążą.

Przyjrzymy się temu ile kosztuje pomoc kancelarii w sytuacjach, gdy to my jesteśmy oskarżonymi.

Rodzaj obrony Stawka Kraków Stawka Warszawa
Przed sądem rejonowym w postępowaniu szczególnym 410 zł 430 zł
Przed sądem rejonowym w sprawach wykroczenia 210 zł 210 zł
Przed sądem najwyższym 600 zł 650 zł

Panuje tutaj zasada, że im trudniejsza sprawa, tym więcej kosztuje prawnik. Sprawdza się ona tak samo dobrze w Krakowie, jak i w Warszawie. Wiele osób zastanawia się czy warto korzystać z pomocy takich osób. Według mnie jak najbardziej tak.

Nawet jeżeli jesteś niewinny, to trzeba to sądowi udowodnić. A tutaj tak naprawdę bardzo potrzebna jest wiedza, którą posiada prawnik. Bez tego może być bardzo ciężko udowodnić swoją niewinność i to, że ma się rację. W sądzie liczy się nie tylko prawda, ale również to w jaki sposób się ją przekazuje, w jaki sposób przekazuje się swoje argumenty. To jest tak naprawdę najważniejsze.