Można z łatwością zauważyć, o czym także informuje przedstawiciel http://sumara-implanty.info.pl , że coraz większa popularnością cieszą się tytanowe implanty zębów. W Krakowie funkcjonuje bardzo wiele gabinetów stomatologicznych oferujących taką właśnie usługę i cechujących się dużym powodzeniem.

 

To nowoczesne i bardzo innowacyjne rozwiązanie, jakim są właśnie implanty zębów, posiada mnóstwo zalet. Przede wszystkim rozwiązanie to pozwala na uzupełnienie już jednego ubytku, co nie jest możliwe choćby przy tradycyjnych protezach. To także metoda bardzo bezpieczna dla naszego zdrowia, ponieważ tytan, z jakiego wykonuje się takie implanty nie powoduje żadnych reakcji alergicznych i nie podrażnia innych, zdrowych zębów. Tak wiele zalet sprawia, że metoda ta staje się tak bardzo popularna i tak często wypiera tradycyjne protezy. Widać to przede wszystkim w dużych miastach, do których należy Kraków.

 

Dzięki implantom zębów można uzupełnić już jeden ubytek zęba i właśnie w takich sytuacjach warto przede wszystkim postawić na takie właśnie rozwiązanie. Oczywiście można również w wielu innych wypadkach, ale ta właśnie cecha tej metody wyróżnia ją spośród innych.

 

Zabieg – przykład Przykładowa cena
Założenie korony metaloceramicznej 1200 zł
Założenie korony tymczasowej metodą bezpośrednią 150 zł
Założenie licówki ceramicznej 1200 zł
Wybielanie metodą nakładkową 800 zł