Dyspensery do dezynfekcji

Kioski do dezynfekcji – sposób na usuwanie zarazków

W dobie koronawirusa znacznie wzrosło zapotrzebowanie na dozowniki do dezynfekcji. Na rynku jest dostępna cała masa urządzeń – od najprostszych po zaawansowane technologicznie. Bardzo popularne są są kioski do dezynfekcji z wbudowanymi ekranami. To urządzenia, które chronią przed zarazkami i wirusami, a jednocześnie mają możliwość komunikowania się z klientami dzięki ekranowi.

Miejsca wolne od zarazków i bezpieczne

Przyjazne dla użytkowników i skuteczne cyfrowe kioski do dezynfekcji to łatwy sposób na wypełnienie obowiązku dbałości o pracowników i klientów. Jednostka aktywowana ruchem dozuje środek dezynfekujący bez konieczności naciskania przycisków, co dodatkowo zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów. Można je zamontować w najbardziej efektywnych miejscach.

Skuteczna metoda dezynfekcji

Tego typu urządzenia to w dzisiejszych czasach konieczność. W porównaniu ze zwykłymi dozownikami, kioski do dezynfekcji to zdecydowanie lepszy wybór.
Mają wiele zalet, między innymi:

  • ograniczenie rozprzestrzeniania się chorób,
  • redukcja zanieczyszczeń poprzez dozowanie środków dezynfekujących bez kontaktu fizycznego,
  • oszczędność czasu dzięki zdalnemu monitorowaniu dopływu środka dezynfekującego,
  • łatwy montaż – na ścianie lub stojaku,
  • ekran ze szkła hartowanego – odporny na zniszczenia,
  • idealne urządzenie do miejsc publicznych i środowisk komercyjnych.

Kioski do dezynfekcji są wyposażone w pompkę, która dozuje środek dezynfekujący w odpowiedniej dawce, gdy tylko klient włoży rękę pod czujnik.
Dozownik środka dezynfekującego z wyświetlaczem wyświetla informację zwrotną, która mówi jaki jest poziom napełnienia. Poziom napełnienia można też sprawdzić online za pomocą opcjonalnie dostępnego oprogramowania. Dzięki temu, w odpowiednim czasie, można poinformować personel, że pojemnik należy napełnić środkiem dezynfekującym lub wymienić. Obudowa jest odporna na wilgoć, więc można je również ustawić w zadaszonych obszarach zewnętrznych.
Dozownik środka dezynfekującego działa niezależnie od ekranu, dzięki czemu można wyświetlać ważne informacje dla osób korzystających z urządzenia.

Cyfrowe kioski do dezynfekcji mogą być używane wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie i ważna jest higiena, znajdziesz je w ofercie dasoft.com.pl – https://dasoft.com.pl/pl/antycovid