Nie z fotelikami do karmienia marki Baby Design! Ich szeroki wybór w swojej ofercie internetowej zajdziemy tu – sklep-tosia.eu/baby-design-husky_p2716_k96_m22 . Dla każdej mamy wprowadzanie dziecku pokarmów stałych samo w sobie kojarzy się ze stresem. Czy ona/on na pewno może już jeść kalafiora? Czy nie jest za wcześnie na jajko? Czy ta kaszka nie sprawi, że czeka nas nieprzespana noc? Dylematów jest bez liku. Samo karmienie łyżeczką również nastręcza wielu trudności. Dziecko nie umie jeszcze spokojnie siedzieć, interesuje je, do czego służą sztućce i co się stanie, jeśli pokarm trafi nie do jego buzi, ale na podłogę…

Baby Design to marka oferująca między innymi profesjonalne krzesełka do karmienia. Nie zapewnią nam one wprawdzie, że nasza pociecha nie odchoruje zbyt wcześnie – w stosunku do jej wieku – spożytego jajka – ale na pewno sprawią, że karmienie będzie choć trochę łatwiejsze. Dlaczego?

Foteliki projektowane przez markę, jaką jest Baby Design, nieco ograniczają ruchy naszego maleństwa zapewniając mu jednocześnie swobodę obserwowania otoczenia. Sprawia to, że dziecko jest bardziej skoncentrowane na jedzeniu. Wsadzając naszą pociechę do jej kolorowego Baby Design’a możemy mieć ponadto pewność, że w czasie jedzenie nie przydarzy się nam żaden przykry wypadek – wszystkie foteliki są bardzo stabilne i w zasadzie nie jest możliwe, by samoczynnie albo pod wpływem ruchów dziecka się przewróciły.

Karmienie łyżeczką – podobnie jak wcześniej piersią – jest bardzo istotne dla prawidłowego rozwoju naszego maleństwa. Baby Design sprawi, że będzie również przyjemne i dla niego, i dla osoby karmiącej.